Anton Mansur (anton_mansur) wrote,
Anton Mansur
anton_mansur

Трошки про нАуки, або потребує поширенння.

Щось ми кацапам занадто багато часу приділяємо....
Нумо про навчання поговоримо

Є отака новина. Новина про те, що в Україні відбудуться безкоштовні курси з основ програмування. Базою для створення цих курсів  є  учбова програма Стэнфорду, Гарварду та  MIT.
Навчання організує фонд BrainBasket, особисто я про цей фонд вперше чую.

Створений "в квітні 2014 року ініціативною групою провідних українських ІТ-компаній за участі представників Міністерства економіки України та КМДА".
Офіційне керівництво.

Про навчання: Technology Nation – безкоштовний курс з основ програмування. Участь в програмі не потребує попередніх технічних навичок і подати заявку на участь можуть всі охочі. Єдиними критеріями відбору є володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача та знання англійської мови на рівні upper-intermediate або вище. Заняття проходитимуть у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі 100 бібліотек по всій Україні. Довжина курсу три місяці,  старт курсу: 01.03.2016

Як вони збираються проводити подібні курси на базі бібліотек для мене є зараз таємницею... Перелік бібліотек відсутній, з новини можна зробити висновок що є обмеження по кількості слухачів до 330, принаймні на перші групи. Що воно з того буде подивимось, я буду слідкувати.

Реєстрація ТУТ.

Також зараз відбувається запис на курс: "Основи програмування".

Проводитиме курс «Prometheus» – громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (МВОК).

Про навчання: Курс CS50 Гарвардського університету відтепер буде доступний українською мовою. Курс розрахований як на повних новачків, так і на тих слухачів, хто вже має невеликий стартовий досвід в програмуванні. Одночасно із онлайн-курсом для всіх бажаючих будуть відкриті безкоштовні групи офлайн-підготовки в провідних університетах десяти міст України: Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Маріуполі, Миколаєві, Кривому Розі та Вінниці. Посилання на реєстрацію в групи підготовки будуть надіслані на пошту всім зареєстрованим на цей курс слухачам у лютому 2016 року. Довжина курсу 12 тижнів,  старт курсу: квітень 2016р.

Здається обмеженя по кількості слухачів не має. Також на сайті цього проєкту присутні щоденники, конспекти лекцій та тести для курсів що вже відбулись. Додатково відзначу що можна отримати сертифікат за результатами вивченого курсу.

Якщо доповните буду вдячний...

П.С. Я вважаю, що це гарні новини, а вони мають поширюватись.....

Tags: Своє
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments